PROJEKTY VYDONA

NUMERICKÉ MODELOVÁNÍ NAMÁHÁNÍ

OBRÁBĚCÍCH NÁSTROJŮ Z POHLEDU NAPĚTÍ

A DEFORMACÍ PŘI PROVOZNÍM ZATÍŽENÍ

je spolufinancován Evropskou unií.

NOVÁ GENERACE NÁSTROJŮ PRO OBRÁBĚNÍ KOMPOZITNÍCH A VYSOCE ABRAZIVNÍCH MATERIÁLŮ

PŘI NÁROČNÝCH ŘEZNÝCH PODMÍNKÁCH

je spolufinancován Evropskou unií.

Cílem inovačního voucheru je analýza dvou typů nástrojů z pohledu napětí a deformací při provozním zatížení. Celý projekt je zaměřen do oblasti vývoje a aplikovaného výzkumu pro inovace v oblasti nové generace nástrojů pro velice přesné obrábění progresivních neželezných kovů a slitin na bázi Al, Mg a Ti na CNC centrech.

Projekt je zaměřen na oblast vývoje a aplikovaného výzkumu pro inovace v oblasti nové generace nástrojů pro obrábění aglomerovaných, kompozitních a vysoce abrazivních materiálů při náročných podmínkách obrábění na CNC centrech s otáčkami až 30 000 min-1.

VÝZKUM A VÝVOJ OBRÁBĚCÍCH NÁSTROJŮ S DIAMANTOVÝMI BŘITY

je spolufinancován Evropskou unií.

ANALÝZA OPOTŘEBENÍ OBRÁBĚCÍCH NÁSTROJŮ NOVÉ GENERACE S VNITŘNÍM CHLAZENÍM PRO OBRÁBĚNÍ KOMPOZITNÍCH A VYSOCE ABRAZIVNÍCH MATERIÁLŮ PŘI NÁROČNÝCH ŘEZNÝCH PODMÍNKÁCH
je spolufinancován Evropskou unií.

 

Projekt se zaměřuje na tu část trhu, kde je nutné na výrobních strojích zvýšit jakost obráběných ploch, několikanásobně zvýšit životnost nástrojů, snížit hmotnost nástrojů, zvýšit opakovatelnou přesnost.

To nás vede k vývoji nové produktové řady nástrojů VYDONA.

Cílem inovačního voucheru je analýza opotřebení břitů nástrojů pro obrábění vysoce abrazivních materiálů v oblasti nové generace nástrojů pro obrábění aglomerovaných, kompozitních a vysoce abrazivních materiálů při náročných podmínkách obrábění na CNC centrech s otáčkami až 30 000 min-1.

O společnosti

Katalog

Služby a servis

Kontakt

Veletrhy

Projekty

cz / en  / ru